Aneta. Wrocław

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Jestem mile zaskoczona sklepem douglas.pl, zostawiłam prośbę o kontakt zwrotny w formularzu kontaktowym i oddzwonił do mnie konsultant, który był bardzo szczery co do jakości perfum. Powiedział mi, co warto kupić, a co nie, nie kłamie, że wszystkie zapachy są w 100% oryginalne, opowiedział nawet o jakości nakrętek na flakonach! Jako efekt zrobiłam prezenty dla rodzinki z polecenia i wszyscy byli bardzo zadowoleni) Teraz wszyscy pytają, gdzie nabyłam:) Macie jeszcze jednego stałego klienta, jestem też bardzo szczęśliwa, że dostałem kupon na 10% zniżki na powitanie. Dziękuję bardzo! 

Michał, Sokoow Podlaski

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Kupiłem wodę w tym sklepie, chcę wystawić pozytywną opinię. Wszystko jest na przejrzyste, jakość towaru jest bardzo zadowolająa. Wziąłem wodę perfumowaną w zamówieniu on-line, czekałem tylko 2 dni, otrzymałem wstępną zniżkę 10%. dziękuję =))

Magdalena, Siedlce

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Kupuję u nich wszystkie perfumy od lat. Dobre ceny, profesjonalna obsługa, szybka dostawa i co najważniejsze - ORYGINALNE PRODUKTY! Kupuję nie pierwszy raz, mają nie tylko perfumy, ale i inne kosmetyki markowe. zawsze jestem zadowolona) 

Wanda, Pruszków

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Od dziś jest to mój ulubiony sklep z perfumami i kosmetykami. Kupuję tu nie pierwszy raz i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. Posiadają wyłącznie oryginalne produkty. Bardzo uprzejme i sympatyczne dziewczyny na infolinii, które bez problemu doradzą, w razie wątpliwości pomogą dobrać perfumy zgodnie z preferencjami. Czy polecę ten sklep znajomym? Zdecydowanie tak! 

Adam, Koszalin

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Oryginalne perfumy! Zamówione z polecenia. Jestem bardzo zadowolony z usług douglas.pl! Dziękuję. Na pewno wrócę po perfumy o najlepszej jakości.

Mirosława, Bydgoszcz

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Bez komentarza. Tania podróbka, a nie oryginalna woda toaletowa. Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii o sklepie sephora.pl Janina, Kielce

Rafał, Ruda Śląska

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Niestety, generalnie jestem niezadowolony z pracy managerów sklepu Sephora Głównym problemem są niedokładne informacje o dostępności towarów na stronie. Pracownicy nawet nie przepraszą, są chamscy, wciskają wręcz droższą opcję. Po drugie, istnieje podejrzenie nieuczciwości menedżerów: odmawiają przyznania systemu zniżek i rabatów za zakupy na stronie (problem został rozwiązany po rozmowie telefonicznej bezpośrednio z dyrektorem). Po trzecie, menedżerom bardzo brakuje uprzejmości podczas pracy z klientami, komunikacja była bardzo nieprzyjemna (mam nadzieję, że zostanie to naprawione!). Ceny na ogół są nieco wyższe, lecz oferta nie jest bogata, (w większości przypadków okazuje się, że artykuły są „niedostępne”). Z korzyści - uprzejmi punktualni kurierzy i miły kierownik sklepu. 

SEPHORA .PL

UMIEŚCIĆ OPINIĘ O SKLEPIE

CRM-форма появится здесь