Michalina,

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

W perfumy.pl mają bardzo uprzejmą i miłą obsługę, to co kupiłam jest naprawdę dobrej jakości i tańsze niż w sklepie wolnocłowym na lotniskach. Podobał mi się też fakt, że nawet perfumy niszowe, wszystko można przetestować. Na razie bez reklamacji.)

Anna, Warszawa.

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

perfumy.pl Znakomity sklep z szerokim asortymentem i miłą obsługą. Dostępne są rzadkie artykuły, których nigdzie nie można znaleźć. Specjalne podziękowania za Creed silver mountain water. Następnym razem na pewno do was wrócę.

Marek. Warszawa

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

perfumy.pl Świetny sklep. Jakość perfumerii jest najlepsza. Marek. Warszawa

Andrzej, Poznań

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Bardzo drogi sklep. W internecie można znaleźć wielokrotnie taniej. Owszem klientów nie brakuje, lecz za takie pieniądze trafiają się też podróbki! 

Sylwia, Wrocław

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Zawsze używam waszych perfum!))) Bardzo zadowolona jestem z jakości i ceny !!! Tak trzymać, kochani!!! Sylwia, Wrocław

Maria, Michałowice

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Mają w szerokim dostępie sporo próbek, które bez trudu można zamówić na miejscu i z dostawą. Świetna okazja do wypróbowania wielu zapachów. Polecam perfumy.pl 

Żaneta, Piekary Śląskie

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Dostałam od chłopaka wodę tperfumowaną Armaniego si, którą powąchałam i wybrałam wcześniej w sephorze. Sprzedają tu podróbki! Bardzo, haniebne jest takie zachowanie, wstyd ma być dla tej firmy perfumy.pl! Czemu nie piszą, że nie sprzedają oryginałów! Zgłosiłam sprawę - ale nic to nie dało. 

Aurelia, Włocławek

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Złożyłam zamówienie na stronie perfumy.pl. To nie jest żadna „elitarna” perfumeria - to jest oszustwo! Humor jest zepsuty na długo. Perfumy rozcieńczone, obrzydliwe, nie ma w ogóle trwałości! Zapach nie jest nawet zbliżony do oryginału. Ulatnia się po mniej niż godzinie! Szkoda, że wpadłem pułapkę. Nie ma sensu przedstawiać produktu jako oryginału, i tak będzie poznać fałsz!!! Lepiej nie żałować pieniędzy i iść kupić naprawdę wysokiej jakości perfumy w dobrym sklepie. Pieniędzy nie zwrócili mimo wniosku! 

Mirka, Poznań

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Wodę perfumowaną kupiłam w perfumy.pl, ale za takie pieniądze mam sam spirytus we flakonie z namiastka zapachu. Paragony nie są wydawane. Odwołałam się do ochrony praw konsumentów - powiedzieli mi, że konieczne jest napisanie oświadczenia na policję. Na policji powiedzieli, że muszę iść do ochrony praw konsumentów . No jaja. Nie zamawiajcie perfum w sklepie internetowym perfumy.pl. 

Magda, Pionki

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Codziennie tylko się upewniam, że nabyłam podróbkę!!! Kupiłam na perfumy.pl i żałuję strasznie! Zapach można wyczuć delikatnie po psiknięciu i to wszystko. Po 50 sekundach zapach nie jest wyczuwalny ani na ciele (np. szyi) ani na ubraniu (t-shirt). Chanel Eau Fraiche, prawie 700 zł za chwilę zapachu... 

perfumy.pl

UMIEŚCIĆ OPINIĘ O SKLEPIE

CRM-форма появится здесь