Aneta. Wrocław

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Jestem mile zaskoczona sklepem douglas.pl, zostawiłam prośbę o kontakt zwrotny w formularzu kontaktowym i oddzwonił do mnie konsultant, który był bardzo szczery co do jakości perfum. Powiedział mi, co warto kupić, a co nie, nie kłamie, że wszystkie zapachy są w 100% oryginalne, opowiedział nawet o jakości nakrętek na flakonach! Jako efekt zrobiłam prezenty dla rodzinki z polecenia i wszyscy byli bardzo zadowoleni) Teraz wszyscy pytają, gdzie nabyłam:) Macie jeszcze jednego stałego klienta, jestem też bardzo szczęśliwa, że dostałem kupon na 10% zniżki na powitanie. Dziękuję bardzo! 

Michał, Sokoow Podlaski

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Kupiłem wodę w tym sklepie, chcę wystawić pozytywną opinię. Wszystko jest na przejrzyste, jakość towaru jest bardzo zadowolająa. Wziąłem wodę perfumowaną w zamówieniu on-line, czekałem tylko 2 dni, otrzymałem wstępną zniżkę 10%. dziękuję =))

Magdalena, Siedlce

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Kupuję u nich wszystkie perfumy od lat. Dobre ceny, profesjonalna obsługa, szybka dostawa i co najważniejsze - ORYGINALNE PRODUKTY! Kupuję nie pierwszy raz, mają nie tylko perfumy, ale i inne kosmetyki markowe. zawsze jestem zadowolona) 

Antek, Łódź

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Błyskawiczna wysyłka, a co najważniejsze - pomoc w wyborze zapachu na odległość i możliwość zamówienia testerów o różnych pojemnościach. Pakują na prezent w pięknych flakonach w torebkach) Generalnie wszystko szybko, wygodnie, pięknie, zamawiałam nie raz w douglas.pl) 

Adam, Koszalin

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Oryginalne perfumy! Zamówione z polecenia. Jestem bardzo zadowolony z usług douglas.pl! Dziękuję. Na pewno wrócę po perfumy o najlepszej jakości.

Mirosława, Bydgoszcz

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Dostawa jest bardzo wydłużona, wiadomości i pytania w formularzu są ignorowane. Złe recenzje są usuwane wszędzie przez administrację douglas.pl, a wszelkie reklamacje są ignorowane. Woda toaletowa przyszła w pogniecionym opakowaniu, sama buteleczka była wykonana kiepskiej jakości, zapach w ogóle się nie utrzymuje, odparowuje po 5 minutach. Sam zapach w niczym nie przypomina oryginału. Nie polecam tu kupować. 

Martyna, Kazimierz Dolny

 Satysfakcja Klienta

Opinia klienta

Nie podobała mi się obsługa i mam duże wątpliwości, co do jakości i zgodności z oryginałem. Przyszedłem do sklepu, a tam oryginały i podróbki są tak jakby powymieszane, nie radzę ryzykować!

DOUGLAS.PL

UMIEŚCIĆ OPINIĘ O SKLEPIE

CRM-форма появится здесь